במה שונה ביגוד ספורט לנשים מזה של הגברים? האם בכלל צריך שיהיה הבדל? ראס קהן, סגן היו"ר של חברת הספורט הענקית פומה אמר " אני חושב שבמשך זמן רב, ענף מותגי הספורט חשב לעצמו ,אם נכווץ את זה ונצבע את זה לוורוד זה יספיק ללקוחה הספורטיבית' אולם מה שהיה אולי מספיק אז ממש לא מספיק היום".

ציוד ספורט לנשים בכלל ומכירת ביגוד ספורט לנשים באינטרנט באמצעות כרטיס אשראי נטען בפרט הוא תחום מפותח מאוד בעולם הקמעונאות של היום. מותגי העל בספורט הבינו את הכוח הכלכלי האדיר של הנשים בשוק. ביצועי נשים בספורט הם מהמרשימים בעשור האחרון משהיו אי פעם, ויש לפיכך מקום רב בחשיבה מחדש ובעיצוב מדויק ונוח של ציוד הפונה לצרכי הנשים במיוחד.

צילום: freepik

חולצות ריצה וביגוד ריצה באופן כללי הוא תחום שבו נעשו שינויים רבים לטובת הנשים. חולצות הריצה עשויות מחומר מנדף זיעה ובנויות בהתאמה למבנה האנטומי הנשי כך שתרגישי נוח ולא מסורבל. ישנו מגוון רחב של סגנונות וצבעים: מחולצות ריצה המגיעות כבר עם חזייה תומכת מובנית וכלה בכאלו עם כיסים ומקום מובנה לאוזניות. גם בתחום מכנסי הריצה המגוון הוא עצום. אורכים שונים, סגנונות וגזירה שונה המספקים כולם את הנוחות המרבית בשילוב עם סגנון וסטייל. ממכנסונים קצרים עם טייץ מתחת לשם נוחות ועד למכנסי קאפרי שלושת רבעי עם רוכסן למפתחות מאחור.  חזיות הספורט הן עולם ומלואו של עיצוב ובניית מוצר מהבסיס. הן חזקות ומאפשרות פיזור משקל נכון יותר. הן מקילות על הגב בעת ריצה ומאפשרות חוויה נינוחה ותומכת בעת ובעונה אחת. שפע המותגים והסגנונות קיים גם בתחום הנעליים. נעלי ריצה מותאמות לנשים קיימות במגוון צבעים, סגנונות מותגים ועונות על מגוון רחב של צרכים. מנעלי ריצה מרתון, לריצת שטח, לקרוס טריינינג ולנעלי נוחות אופנתיות ליומיום.

צילום: freepik

אז עם כל השפע הזה איך נדע מה לבחור? הטיפ החשוב ביותר הוא הנוחות. פעילות ספורטיבית היא כזו הדורשת מהגוף מאמץ מיוחד. לכן על אף החשיבות שיש לסטייל ואו למותג שתרצו לקנות מה שחשוב ביותר זו הנוחות. בגד הריצה או נעל הריצה חייבים להרגיש נוח מאוד וכאילו נבנו במיוחד למבנה הגוף שלכן. לא לוותר על הנוחות – אבל שלא יהיה לכן נוח מדי- צאו לרוץ!

השארת תגובה